Rejestracja kandydatów ALO

Rok szkolny 2015/2016

1. Rejestracja kandydatów do Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego przy PJATK rozpoczyna się 4-go maja 2015r.
  2. Kandydaci mogą zarejestrować się przy pomocy jednego z dwóch przedstawionych poniżej sposobów:
  3. Zgodnie z harmonogramem rekrutacji, kandydat powinien dostarczyć następujące dokumenty:
    • podanie o przyjęcie,
    • odpis świadectwa ukończenia gimnazjum,
    • odpis zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego,
    • ksero legitymacji gimnazjalnej.
  4. W przypadku rejestracji online, w/w dokumenty będą przesłane w formie zeskanowanej; w przypadku zgłoszenia przy pomocy formularza rejestracyjnego, powinny być dostarczone osobiście do sekretariatu liceum lub przesłane pocztą
  5. Kandydat nabywa praw ucznia po:
    • dostarczeniu oryginału świadectwa ukończenia gimnazjum;
    • wpłaceniu wpisowego;
    • podpisaniu kontraktu szkoła-rodzice/prawni opiekunowie.

Ważne dla kandydatów do klasy o profilu plastyczno- informatycznym:

Teczka powinna zawierać od 10 do 20 prac – rysunkowych i malarskich (w technice dowolnej), najlepiej o formacie zbliżonym o 50 x 70 cm (B2). Szkice i prace o wymiarach mniejszych niż A4, powinny być przymocowane do kartonu o większym formacie.