Aktualności ALO

W życiu Akademickiego Liceum wiele się dzieje! Nasi uczniowie uczestniczą w różnorodnych działaniach organizowanych nie tylko przez Liceum, ale także przez Uczelnię. Organizujemy różnego rodzaju konkursy, dzięki którym licealiści mogą wykazać się swoimi uzdolnieniami i pomysłowością. Od początku utworzenia klasy o profilu plastyczno-informatycznym corocznie jest organizowany konkurs na projekt graficzny koszulek promujących Liceum. Najlepsze projekty są realizowane i dzięki temu możemy poszczycić się sporą kolekcją koszulek, których projekty stworzyli nasi uczniowie.

Tutaj znajdziecie najnowsze fakty z życia szkoły oraz ogłoszenia dotyczące funkcjonowania szkoły.

Spotkanie informacyjne online

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy Kandydatów, Rodziców i wszystkie osoby zainteresowane

"Ja też" „Ja też”

15 listopada 2016 roku klasa 1c wybrała się do kina